Lily Allen se provdala za Davida Harboura.

Lily Allen se provdala za Davida Harboura. Profimedia.cz

Hambáč ve fast foodu u silnice a rozesmátý Elvis: Zpěvačka Lily Allen se podělila o momentky ze svatby se slavným hercem

Včera obletěla svět zpráva, že se Lily Allen (38) provdala za herce Davida Harboura (45). Hvězdná dvojice si řekla ANO v Las Vegas a oddával je Elvis, přesněji jeho imitátor a spolumajitel tamější kaple Brendan Paul.

Zpěvačka i herec se pochlubili na sociálních sítích radostnými okamžiky ze svatby. Jde o netradiční momentky plné smíchu, Lily se nebála sdílet například i snímek, jak se cpe hamburgerem.

Nevěsta oblékla mini šaty od Diora a svatební hostina proběhla ve fast foodu u silnice. Samozřejmě nechyběly ani zpěvaččiny dcery Ethel (8) a Marnie (7).

ČTĚTE TAKÉ: Takhle zpěvačka Lily Allen oslavila rok bez drog a alkoholu: Fanouškům ukázala tělo v bikinách i fotku svého starého já

O zásnubách hvězdného páru se hovořilo několik týdnů, prsteníček Lily totiž zdobil obří diamant. TMZ jako první informovalo, že si před týdnem vyzvedli svatební průkazy. Harbour a Allen randili zhruba rok a netajili se tím, že jsou do sebe blázni. Lily byla v minulosti vdaná za Sama Coopera, s nímž má dcery. Rozvedli se před dvěma lety. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků