Iveta Bartošová na udílení cen TýTý

Iveta Bartošová na udílení cen TýTý Michaela Feuereislová

Iveta Bartošová má o dvě čísla větší prsa: „Začala mi růst,“ tvrdí

Zpěvačka Iveta Bartošová (✝48) překvapila na udílení cen TýTý pořádně bujným dekoltem. Prsa se jí zvětšila skoro o dvě velikosti. Plastiku ale odmítá. "Začala mi růst," tvrdí.

"Žádnou plastickou operaci nemám. Najednou mi zkrátka začala růst. Je to způsobeno hormony. Moje maminka to měla naprosto totožně," řekla Novinkám Bartošová. "Určitě mi to nevadí. Je to určitě lepší, než kdyby mi rostl zadek," usmívá se zpěvačka.

Pozadí má naopak menší. "Stále cvičím, zdravě se stravuji a mám dole tři kilogramy. Zatímco bulvární média píší, jak jsem ztracená, zhroucená a zase jsem přibrala, opak je pravdou. Jsem šťastná, nikam jsem nezmizela a mám 55 kilogramů," upřesňuje.

Zpěvačka na udílení cen TýTý, kde byla nominována v kategorii Zpěvačka roku, dorazila bez doprovodu. Po boku jí nestál ani syn Artur, který ji na velké akce často doprovázel.

"Byla jsem poprvé v životě na předávání cen sama. Jsem sama, tak proč ne? Syna jsem nevzala úmyslně. Ten mediální negativní humbuk kolem mě byl i pro něj velký psychický záběr a já jsem ho chtěla ochránit," říká Iveta.

"Všichni by se na něj vrhli a to já nedopustím. Chráním svoje dítě. Je doma, má tam kamaráda, moji kamarádku a je spokojenej," vysvětluje zpěvačka.

Novou lásku po rozvodu s Jiřím Pomejem (✝54) stále nemá. "Nikoho nemám a ani na obzoru nikdo není. Samozřejmě mi láska chybí, to je jasný," dodává Iveta a soustředit se chce hlavně na syna a na práci.

Konečně našla novou agenturu, která ji bude zastupovat. Manažera jí dělá dělá Richard Dušák, který zastupoval zesnulého Petra Muka (✝45). "Věřím, že nám to bude klapat. Richard je velký profík," dodala Bartošová. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků