Tomáš Magnusek prošel velkou proměnou.

Tomáš Magnusek prošel velkou proměnou. Foto: Super.cz/Tereza Hrnčířová, archiv Sedmá brána a archiv T. Magnuska

Známý režisér musí přetáčet seriál, kde i hrál: Ze 170 kil zhubl na metrák a takhle teď vypadá

Tomáš Magnusek byl znám jako pořádný cvalík. Režisér, jehož proslavil film Bastardi, kde využil svoje zkušenosti učitele problémových žáků, vážil ve svých čtyřiatřiceti letech neskutečných 173 kilogramů.

Ze zdravotních důvodů se rozhodl zhubnout, což se mu nadále daří. V květnu podstoupil operaci, kdy mu lékaři odstranili kožní převis z břicha a také kýlu. To už měl dole celkem 68 kilogramů.

Magnusek, který letos natáčí film Stáří není pro sraby či seriál Sedmá brána, ale s hubnutím nepřestal. „Váha stále klesá, pokud se vše podaří, budu mít dole celkem 75 kg, ze 173 zhubnu na 98 kilo,“ chlubil se Super.cz Magnusek, jenž kvůli hubnutí musel dokonce přetáčet seriál Sedmá brána, který nejen režíruje, ale také v něm i hraje.

ČTĚTE TAKÉ: Po operaci, při níž mu po zhubnutí 68 kil odstranili kožní převis, trpěl jako zvíře: Režisér byl na place na lehátku

„Hrál jsem učitele, ale když se začalo točit, měl jsem 170 kilo, a teď mám téměř sto, takže se kvůli tomu bude muset část natočeného materiálu přetočit,“ vysvětlil Magnusek, který kompletně změnil životosprávu, přestal se cpát a denně se hýbe. Výsledek se dostavil a teď přijde to nejtěžší - váhu si udržet. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků