Lucie Vondráčková a David Gránský Super.cz

Kolegové by si měli na Lucku Vondráčkovou nechat zajít chuť. Popová princezna má na vztahy vyhraněný názor

V poslední době točí Lucie Vondráčková (41) klipy výhradně s mužskými kolegy. Podle očekávání dochází k tomu, že single zpěvačce média přisuzují s těmito umělci vztah.

„Hodně jsem točila příběhové klipy. To je stejné jako ve filmu, kde potřebuji hereckého partnera. Jsem zvyklá, že mi ho přiřknou, že s ním například žiju,“ mávla rukou zpěvačka a jedním dechem dodala: „Až zase budu točit taneční klip, tak tam budu sama nebo s tanečníky.“

Naposledy Vondráčková točila hudební klip s Davidem Gránským pro rockovou kapelu Melodica. Herec známý ze seriálu Sestřičky Modrý kód mohl na křtu klipu na věc zareagovat. „Mně to vůbec nedává logiku. Vůbec mě to nenapadlo a nebál jsem se, že by média po tom něco vykreslovala," uvedl.

ČTĚTE TAKÉ: Lucie Vondráčková se přestěhovala do nového: Jak dům zařizuje, co jí ještě chybí a co naopak přebývá?

Své kolegyně se pak zeptal, jestli někdy se svými životními partnery točila nějaké klipy. „Ne. Vždycky jsem se držela pravidla, že co je v domě, není pro mě. Jsem při práci jako robůtek, je se mnou na place zábava, ale osobní život a práci nemixuji dohromady,“ odpověděla Lucie. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků