Vladimír Polívka s přítelkyní na filmovém festivalu ve Zlíně

Vladimír Polívka s přítelkyní na filmovém festivalu ve Zlíně Profimedia.cz

Tuto pěknou brunetku má po boku: Vladimír Polívka vyrazil na festival s přítelkyní

Herec a moderátor Vladimír Polívka (32) si nenechal ujít jubilejní 60. ročník filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. Společnost mu na akci dělala přítelkyně. Pár dorazil hned na začátek festivalu, který zahájila světová premiéra pohádky Největší dar, v níž si zahráli jak oba Vladimírovi rodiče, Bolek Polívka (72) a Chantal Poullain (65), tak starší sestra Anna Polívková (42).

Sám Vladimír Polívka se aktuálně kromě herectví, divadelního či natáčení seriálu Slunečná, věnuje také moderování. Přijal nabídku z Novy a štafetu po Ondřeji Sokolovi a stal se průvodcem pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

ČTĚTE TAKÉ: První díl Tváře diváky nepotěšil a pustili se do kritiky: Vraťte nám Koháka se Sokolem!

„Tvář je pro mne z pozice moderátora skvělá komunikace s účinkujícími, které většinou znám, takže se na to moc těším. Mám vlastně pocit, že na pódiu bych měl být, a určitě i budu jejich oporou,“ uvedl ke svému působení v převlékací show, jejíž první díl opanovala Bára Basiková (58).

Reakce diváků se dle předpokladu různí. Zatímco jedni vítají změnu, jiní volají po návratu Sokola na stage, odkud se přesunul za porotcovský pult. Tam usedl spolu s Evou Burešovou a Alešem Hámou. Jakub Kohák a Janek Ledecký v letošní řadě chybí. 

Super.cz


Časová osa článků