Děti Catherine Zety-Jones a Michaela Douglase Carys a Dylan

Děti Catherine Zety-Jones a Michaela Douglase Carys a Dylan Foto: Instagram Catherine Zeta-Jones

Ty se jim opravdu povedly: Catherine Zeta-Jones zvěčnila své děti před návratem do školy

Catherine Zeta-Jones (52) se pochlubila fotkou svých dětí Dylana (20) a Carys (17), které má s manželem Michaelem Douglasem (77). Po létě, které i kvůli pandemii koronaviru strávili společně, se nyní její ratolesti vrací do školy.

„Dnes se naši mladí dospělí oficiálně vrátili ke studiu. Jinou, nevídanou formou. Moc vás oba miluji. Všem dětem tam venku, vzdělání je klíčem ke všemu. Tak bojujte, ono to přejde,“ popsala fotografii dětí, kterou sama pořídila.

Starší Dylan studuje univerzitu Brown, zatímco Carys je stále na střední škole. Z příspěvku není jasné, jakou formou se ke studiu vzhledem k pandemii vrátí.

Přes léto si Michael a Catherine s dcerou užili dovolenou ve Španělsku, nyní se ale vrací zpátky do karantény. V listopadu oslaví hvězdný pár 20 let od svatby, ale žádnou pompézní oslavu nechystají.

ČTĚTE TAKÉ: Pod dohledem slavné mámy: Takhle to šestnáctileté dceři Douglase a Zety-Jones sluší v kampani

„Stejně nemám ráda velké večírky. Bylo by sice hezké vidět se se všemi přáteli, ale neuděláme to, dokud nebude úplně po všem,“ sdělila před nedávnem v rozhovoru pro časopis People. „Takže si nadzvednu roušku a nechám manžela, aby mě vášnivě líbal. Pak si ji znovu nasadím,“ dodala ke svým plánům. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků