Helena Houdová

Helena Houdová Foto: instagram H.Houdové

Houdová pózuje nahá na skále. Mluví o orgasmickém životu a milování jako cestě k Bohu

Cítí, že je světoběžnice, a proto nemá Helena Houdová (41) posledních několik let trvalé bydliště a se svými třemi dětmi cestuje. Bývalá modelka a držitelka titulu Miss České republiky 1999 aktuálně pobývá na Bali. I zde tato blonďatá šamanka pracuje na svém vnitřním já a snaží se rozvíjet svůj duševní život.

Nyní Houdová zveřejnila fotku, na níž je zcela nahá na skále.

Při zveřejnění posledního snímku Houdová svým followerům položila i několik otázek, jimiž se sama zabývá. Týkají se například sexuality jako prostředku k sebepoznání či vnitřní síly člověka jako nástroje léčení.

ČTĚTE TAKÉ: Helena Houdová promluvila o bolesti ze sexuálního zneužívání

„Co kdyby naše sexualita byla nádherná? Co kdyby Tvoje genitálie byly portálem k vlastní síle tvořit naplněný život, po kterém toužíš? Co kdyby sebepotěšování bylo podporováno rodiči jako sebepoznávací a sebelaskavý proces? Co kdybychom se prostě rozhodli, že naše životní síla může být používána jako nástroj léčení, tvoření, manifestace a využívání? Co kdyby milování bylo cesta k Bohu? K jednotě, po které každý z nás touží? Co kdyby bylo Tvoje tělo posvátné? Co kdyby sis dovolila žít orgasmický život?“ uvedla Helena. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků