Kendall Jenner

Kendall Jenner Foto: Instagram Kendall Jenner

Klidně si to může dovolit: Nejlépe placená modelka světa předvedla tvář bez make-upu

Kendall Jenner (25) se nebojí ukázat světu tvář bez líčidel. Sdílela zrcadlové selfie, jak si čistí zuby, a svým 138 miliónům sledujících se tak předvedla nenamalovaná.

A vypadá bezvadně i bez šminek. Na rozdíl od svých sester se Jenner drží v poslední době v ústraní. Od dubna se spekuluje, že modelka randí s hráčem basketu Devinem Bookerem, po jehož boku se v poslední době objevuje.

Kendall však o svém milostném životě veřejně nemluví, vztah tak nepotvrdila, stejně jako žádný jiný v minulosti. Zdá se ale, že má modelka slabost pro basketbalisty. Ještě loni randila s Benem Simmonsem, před ním byla spojována s Blakem Griffinem.

ČTĚTE TAKÉ: Trend underboob je v podání Kendall Jenner hodně žhavý! Modelka se pochlubila i výstavním zadečkem

Zajímavostí je, že Booker v minulosti randil s bývalou rodinnou přítelkyní klanu Kardashian-Jenner Jordyn Woods. Ta bývala nejlepší kamarádkou Kylie (24), ovšem rodina ji zavrhla poté, co měla mít na večírku pletky s tehdejším partnerem Khloé Kardashian (37) Tristanem Thompsonem. Aféru jako vystřiženou z telenovely sice Woods i Thompson zapírali, vedla ale i k Thompsonově rozchodu s Khloé. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků