Petr Vágner na snímku, kde je mu 23 let.

Petr Vágner na snímku, kde je mu 23 let. Foto: Archiv P. Vágnera

Vypadá líp než zamlada! Známý moderátor slaví 43. narozeniny, ale tělo má jako pětadvacátník

Narozeniny Petra Vágnera (46) připadají na první školní den, jeho program je tak jasný. „Půjdu se svýma dětma ráno do školy a potom do cukrárny,“ směje se.

Večer si pak dá dobré jídlo s celou rodinou a v plánu má i večeři s partou kamarádů. Jinak prý oslavy neprožívá.

„Naposledy jsem chystal narozeninovou oslavu ve svých třiatřiceti letech a myslím, že to byla moje poslední. Ne že bych na to neměl hezké vzpomínky, ale tak nějak jsem to vlastně přestal slavit. Většinou na to kvůli nějakému natáčení nebo práci nebyl čas a pak už se mi to nechtělo organizovat,“ uvedl. „Prostě když to vyjde, dáme si něco dobrého k jídlu, k pití a stačí. Navíc s tím covidem-19 za zády to ani vlastně nejde. Třeba příští rok oslavím narozeniny v Monaku nebo na Kubě,“ dodal Petr.

ČTĚTE TAKÉ: Kde tráví karanténu po návratu z USA? Petr Vágner nám ukázal chalupu, kde je teď v izolaci

Ten se kromě moderování sportu na CNN Prima News sám aktivně sportování věnuje, hlavně tomu adrenalinovému. A díky náročným tréninkům má skvělou fyzičku. „Na začátku letošního roku jsem podstoupil kvůli přípravě na Ironmana v Indii nejrůznější fyzické testy, krevní obrazy, laktáty atd. a vyšlo mi, že mám metabolismus jako pětadvacetiletý! Tak snad mi to ještě několik let vydrží,“ doufá Vágner.

A vyslovil i další přání: „Jsem zdravý, mám krásné, zdravé a šťastné děti, super práci, tak co víc si přát... Ať to trvá navždy!“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků