Zpěvačka Kerry Katona se zasnoubila s trenérem Ryanem Mahoneym.

Zpěvačka Kerry Katona se zasnoubila s trenérem Ryanem Mahoneym. Profimedia.cz

Zpěvačka ze slavné dívčí kapely se zasnoubila. Do čtvrtého manželství se chystá s o 9 let mladším mužem

Zpěvačka známá z dívčí kapely Atomic Kitten Kerry Katona se zasnoubila. O ruku ji partner Ryan Mahoney požádal během rodinné dovolené ve Španělsku, kam odjeli s předstihem oslavit její 40. narozeniny. Pro Kerry půjde o čtvrtou svatbu.

S o 9 let mladším fitness trenérem se zpěvačka a dnes už také instagramerka seznámila v červnu 2018 přes randící aplikaci. Po čtyřech měsících randění se rozešli, v létě 2019 ale vztah obnovili.

Ještě předtím, než poklekl, se prý Ryan zeptal zpěvaččiných dětí, zda mu dají její ruku. „S potomky Kerry si je velmi blízký, takže před samotnou žádostí jim svěřil, co má v plánu,“ cituje magazín People rodinného přítele.

ČTĚTE TAKÉ: Někdejší popová hvězda a matka 5 dětí se mění před očima. Fanoušky zásobuje selfíčky v prádle

Z předchozích vztahů má Katona pět potomků, dcery Molly (18), Lilly-Sue (17), Heidi (13) a syny Maxwella (12) a šestiletého Dylana-Jorgeho. V červnu Kerry uvedla, že s Ryanem chtějí dítě. To by jim měla odnosit náhradní matka, uvedla zpěvačka.

Kerry Katona prošla v posledních letech velkou proměnou. Výrazně zhubla, nechala si odsát tuk a odstranit povolenou kůži a ovoce nese i její pravidelné posilování. Po boku trenéra to jde jedna báseň. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků