Petr Kolář na udílení cen TýTý

Petr Kolář na udílení cen TýTý Michaela Feuereislová

TýTý 2010: Kolář po provalené nevěře dorazil s manažerkou, manželka ho nedoprovodila

Petr Kolář (43) zažívá poslední dny opravdu horké chvilky. Doma musí řešit provalenou nevěru s biletářkou divadla Broadway Lenkou Chlupáčovou, kterou na něj "vyštourali" paparazzi fotografové. Na udílení cen TýTý i přesto dorazil. Manželka Zuzana mu ale po boku nestála, nahradila ji manažerka.

Petr Kolář byl tradičně nominovaný mezi pětici nejoblíbenějších zpěváků. Všichni čekali, zda po provalené nevěře a tiché domácnosti s manželkou Zuzanou na předávání cen dorazí. Kolář své fanoušky, kteří mu posílali hlasy, zklamat nechtěl a do Vinohradského divadla přišel.

Ačkoli ho na podobné akce prakticky vždy doprovází manželka Zuzana, nyní z pochopitelného důvodu chyběla. I když svého nevěrného muže z domu nevyhodila, vystavovat se veřejnému zájmu nechce.

Kolář (54) přišel se svou manažerkou Lucií Nikodýmovou. Ihned po vyhlášení ale z divadla zmizeli. Na následný raut a večírek už nedorazili. Kolář (54) si splnil povinnost vůči fanouškům a rychle utíkal pryč. Rozhovory nedával.

Cenu za Zpěváka roku si překvapivě neodnesl tradičně Karel Gott (✝80). I když je ve všech anketách popularity  v závěsu za ním pravidelně  Kolář (54), tentokrát i on odešel s prázdnou. Cenu jim vyfoukl překvapivě Michal David (61). Karel Gott (✝80) tak dokraloval po dlouhých devatenácti letech, kdy ho nikdo z trůnu nesesadil.

"Děkuji novinářům i paparazzi fotografům, že mě léta šetří," prohlásil na pódiu Michal David (61) a narážel tak na "chudáka" kolegu Koláře (54).

Udílení cen TýTý si nenechali ujít prakticky všichni nominovaní. Jaro Slávik (47) poprvé vyvedl do společnosti svoji půvabnou manželku Andreu, svoji ženu ukázal po dlouhé době také kuchař Jiří Babica. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků