Isabella Kidman Cruise

Isabella Kidman Cruise Foto: Instagram Isabella Kidman Cruise

Takhle nyní vypadá nejstarší dcera (27) Toma Cruise a Nicole Kidman: Po delší době se pochlubila selfie

Isabella Kidman Cruise (27) obvykle své fotky nesdílí. Její instagramový profil je plný převážně jejích kreseb. Nyní ale udělala výjimku a pochlubila se zrcadlovým selfie.

Naposledy sdílela vlastní fotku v květnu. Bella, která je umělkyně, o přehnanou pozornost nijak zvlášť nestojí. Stejně jako její biologický bratr Connor (24). Tom Cruise (59) a Nicole Kidman (54) adoptovali sourozence během manželství, které trvalo více než deset let. Byli svoji v letech 1990-2001.

Bella se v roce 2015 v tichosti provdala za IT konzultanta Maxe Parkera, s nímž údajně žije v Londýně. Stejně jako její bratr a otec se hlásí ke scientologii. Po rozvodu měli Kidman a Cruise děti ve střídavé péči. Spekulovalo se, že se s herečkou moc nevídají, Kidman ale není, co se týče rodiny, příliš sdílná.

ČTĚTE TAKÉ: Nicole Kidman kvůli fotkám odhodila podprsenku a prozradila, jak to má s dětmi z manželství s Tomem Cruisem

Navzdory rozvodu mluví hvězdní herci jeden o druhém pouze v superlativech. Než adoptovali děti, byla Nicole s Tomem těhotná, bohužel však potratila. Problémy s početím měla Kidman i během manželství s Keithem Urbanem. Nakonec se ale zadařilo a se současným manželem má dcery Sunday (12) a Faith (9). Cruise má z manželství s Katie Holmes ještě dceru Suri (14). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků