Sandra Pospíšilová v 9. měsíci přibrala 17 kilo.

Sandra Pospíšilová v 9. měsíci přibrala 17 kilo. Foto: Kateřina Nováková

Blonďatá moderátorka z Primy ukázala bříško těsně před porodem: Nahoře má 17 kilo a stejně vypadá jako víla

Primácká moderátorka Sandra Pospíšilová (37) se pochlubila svými fotkami jen krátce před druhým porodem. Nedávno odešla na mateřskou dovolenou a do termínu jí už nezbývá mnoho dní. Sandra je aktuálně v 9. měsíci těhotenství. Zatím se ale stále cítí skvěle a těší se na nový přírůstek do rodiny.

"Ještě v osmém měsíci jsem si myslela, že určitě přiberu více než s Emilkou. Malý byl totiž špatně otočený a bříško bylo veliké. Když se ale pak konečně natočil hlavičkou dolů, všechno si sedlo, i břicho se srovnalo. Aktuálně mám nahoře asi 17 kilo a cítím se pořád dobře na to, že finále už je za dveřmi," svěřila.

Sandra teď žije s dcerou Emilkou a manželem Pavlem v Brně, kde bude také rodit. "Strach z porodu nemám. Na ten Emilčin mám hezké vzpomínky a všichni říkají, že druhý porod je rychlejší, tak to tak určitě bude,“ věří.

ČTĚTE TAKÉ: Její náhrdelník rostl 12 let: Sandra Parmová se pochlubila luxusními perlami za milión

Na památku na těhotenství si nechala vytvořit rodinné snímky, kde pózuje s manželem a dcerou. "Kačce Novákové jsem dala při focení volnou ruku, známe se už delší dobu a její styl mám moc ráda. Vlastně doteď nechápu, jak to dokázala, ale připadala jsem si jako víla. I s tolika kily navíc. I Emilka si focení neskutečně užila. Začalo nám teď doma parádnické období, takže z možnosti mít na sobě princeznovské šaty byla nadšená," vyprávěla. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků