Brad Pitt se prý objevil s touto kráskou po boku.

Brad Pitt se prý objevil s touto kráskou po boku. Foto: Super.cz/Profimedia.cz/Instagram Nicole Poturalski

Bradu Pittovi (56) prý dělá společnost tato kráska (27): Úspěšná modelka má kořeny u našich sousedů

Brad Pitt (59) prý byl ve Francii spatřen s modelkou Nicole Poturalski (27). Podle svědka OK! magazínu společně vystupovali ze soukromého letounu. Pitt zde vlastní Château Miraval, nemovitost si v roce 2011 pořídil s Angelinou Jolie.

Podle zdroje zmíněného magazínu se prý chovali jako pár a herci údajně ani nevadilo, že je na veřejném místě a může ho někdo vidět. Mluvčí Pitta ani modelky nechtěli komentovat povahu jejich vztahu.

A kdo že je tato atraktivní kráska? Pochází z Německa, ale má polské kořeny. Mluví pěti jazyky a je maminkou syna Emila. Objevila se už i na obálkách předních módních magazínů a přehlídkách světově proslulých návrhářů.

ČTĚTE TAKÉ: Angelina Jolie po letech promluvila: Bylo to správné rozhodnutí, říká o rozchodu s Pittem

Pitt podle všeho od rozchodu s Angelinou Jolie s nikým nerandil. Nebo se mu to podařilo utajit. Fanoušci by ho sice rádi viděli zpátky s exmanželkou Jennifer Aniston, ale tomu se bývalý hvězdný pár směje.

S Jolie má Pitt šest dětí a jejich nekonečný rozvod, který se táhne od roku 2016, stále není dovršen, brzdí ho finanční vyrovnání, i když oba už nějakou dobu vystupují jako svobodní. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků