Výměna manželek Video: TV Nova

Vyhrocená Výměna manželek: Mladík si stěžuje na partnerčino popíjení. Pak se rozpláče

Nová řada Výměny manželek nezůstává té předchozí nic dlužna. Hlavními aktérkami nadcházejícího dílu budou Nikola (26) a Petra (41). Zatímco první zmíněná má dvě děti a spolu s mužem žijí v Rozvadově, druhá má syna a mladšího partnera, s nimiž žije v Praze. Domácnost rodina sdílí se spolubydlícími.

Vyhrocené chvíle nastanou v pražském bytě, když si Petřin šestadvacetiletý partner Filip postěžuje na její popíjení a řekne, že přemýšlí o odchodu.

„Bohužel, s Péťou se popíjí víc než občas. Ona ten alkohol má bohužel ráda. A já to kolikrát nevydržím a dám si toho panáka s ní. Občas přijdu z práce a tady je rozpitá vodka, to mi přijde úplně absurdní. A je mi úplně jedno, jestli to uvidí nebo neuvidí v televizi,“ říká Filip.

Nikola poukáže na finanční situaci, v níž se rodina nachází, a zeptá se, kde Petra na vodku bere peníze. „To já nevím,“ odpovídá mladík.

Poté se před kamerou rozpláče. Přemýšlí prý, že od partnerky odejde, a když se ho její syn Miloš zeptá, zda chce opravdu odejít, neudrží emoce.

ČTĚTE TAKÉ: Tragédie ve Výměně manželek: Během natáčení zemřel jeden z účastníků. Měl spáchat sebevraždu

„To si děláš srandu, to je docela síla. Nejvíc trpí ten kluk,“ reaguje Nikola. „A proč si myslíš, že mě to tak mrzí?“ odpovídá muž s pláčem. 

Super.cz


Časová osa článků