Toto je Stella.

Toto je Stella. Foto: Instagram H. Soukupové

Z dvoutýdenní dcery je nadšená celá rodina. Jedna z nejúspěšnějších Češek se chlubí třetím dítětem

Před dvěma týdny přivedla Hana Soukupová (37) na svět třetí dítě. Jako první jsme vás informovali o tom, že modelčina v pořadí již druhá dcera dostala jméno Stella.

Do éteru se nejdříve dostaly snímky maminky s miminkem prostřednictvím profilu na sociální síti Instagram jejího manžela Drewa Aarona. Nyní se jedna z nejúspěšnějších českých modelek pochlubila momentkami s miminkem na Instagramu sama. „Jsme do tebe všichni tak zamilovaní,“ komentovala snímky Soukupová.

Fotky vznikly v rodinné rezidenci na Mallorce, kterou kromě manžela Drewa, šestiletého syna Finna a čtyřleté dcery Elly obývají také domácí zvířata včetně poníka a oslíka.

ČTĚTE TAKÉ: Ve středomořském ráji si žije svůj sen. Česká topmodelka na Mallorce pěstuje zeleninu a čistí oslíka

Kráska, v Česku známá hlavně díky pózování v šatech z vody v reklamě na minerálku, patří mezi historicky nejúspěšnější modelky. Po narození druhého dítěte se vrátila v plné parádě zpátky na scénu během prestižní přehlídky módního domu Versace. Vzhledem k tomu, že už nyní vypadá skvěle, dá se očekávat, že se opět vrátí brzy před objektiv fotoaparátů i na mola. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků