Paris Hilton

Paris Hilton Profimedia.cz

Paris Hilton (39) si nechala zmrazit vajíčka: Touží po dvojčatech, která by mohla oblékat

Paris Hilton (40) a Kim Kardashian (41) jsou letitými kamarádkami. Svou přítelkyni Kim dokonce inspirovala k mateřství. Paris se nyní rozpovídala o zmrazení vajíček.

ČTĚTE TAKÉ: Týrání v dětství i násilí ve vztahu. Paris Hilton pustí fanoušky do svého soukromí: Stalo se mi něco, o čem nikdo neví

Dědička hotelového impéria se svěřila, že se nemůže dočkat, až bude matkou. A už k tomu podnikla první kroky. „Mluvila jsem o tom s Kim, představila mi svého doktora a hodně mě inspirovala,“ řekla Sunday Times.

„Chci dvojčata, chlapce a holku, protože pak to máte z krku najednou. Už teď jsem posedlá tím, jak je budu oblékat,“ prozradila své plány.

Paris zmrazení vajíček vřele doporučuje všem svobodným ženám. „Máte nad tím kontrolu, nemusíte plašit a honem se hrnout do manželství.“

ČTĚTE TAKÉ: Paris Hilton je až po uši zamilovaná do svého partnera: Takovou lásku prý ještě nikdy nezažila

Hilton se v roce 2018 zasnoubila s hercem Chrisem Zylkou. Zásnuby ale odvolali. Nyní je až po uši zamilovaná do podnikatele Cartera Reuma. Co se týče mateřství, inspiruje se také u své mladší sestry Nicky, která je dvojnásobnou maminkou. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků