Andrea Antony s manželem Martinem

Andrea Antony s manželem Martinem Foto: Barbora Bistiak

Lidé komentují její velké bříško. Těhotná moderátorka si svůj „meloun“ hýčká

Před pár dny Andrea Antony oficiálně odešla na mateřskou dovolenou. Nyní prochází příjemným obdobím před porodem, kdy se může soustředit jen na sebe a na holčičku, kterou nosí pod srdcem.

Bříškem se teď pochlubila na nových fotkách. Nečekejte ale odhalený pupík jako v případě zpěvačky Markéty Konvičkové. Andreiny snímky jsou civilnější.

ČTĚTE TAKÉ: V osmém měsíci se jí konečně vyklenulo bříško. Konvičková jej odhalila na focení se snoubencem

Manžel nesnáší focení. Když jsme měli první společné s fotografkou Barborou Bistiak, to bylo ještě před svatbou, a ona mu vyprávěla, jak s páry začíná právě předsvatebním focením a pokračuje svatebním, potom s břichem, s prvním dítětem a tak dále, tak se smál. Tenkrát si myslel, že je to vtip. Teď jsme s Bárou fotili potřetí a myslím, že už pochopil, že nežertovala,“ říká Andrea.

Požehnaný stav si Andrea užívá. „Všichni mají nějakou potřebu mě upozorňovat na to, že mám velké břicho, vzhledem k tomu, že mě čekají ještě dva měsíce. Ale musím říct, že mě ten meloun, co nosím, vlastně strašně baví,“ směje se maminka v očekávání a jedním dechem dodává: „Malé jsem prostě udělala velký bazén, aby si v něm mohla v klidu plavat.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků