Veronika Zelníčková s manželem

Veronika Zelníčková s manželem Foto: foto Monika Urbánková

Muzikálová zpěvačka se vdala: Podívejte se, jak to půvabné brunetce ve svatebním slušelo

Zpěvačku Veroniku Zelníčkovou (26) požádal loni na podzim její dlouholetý přítel, klávesák Tomáš, o ruku, a to v romantickém prostředí hradu Karlštejn. A jak si zamilovaný pár loni naplánoval, svatba se opravdu uskutečnila. O víkendu se tak z Veroniky stala paní Krejzová.

„Dlouho jsme řešili, kde svatbu uspořádáme. Nakonec jsme vybrali romantický hotel Mlýn Karlštejn. Máme velkou rodinu, a tak nás i s těmi nejbližšími přáteli bylo okolo 70,“ řekla Super.cz nevěsta.

„Svatbu jsme si moc užili, dorazili také naši dlouholetí přátelé David Gránský s manželkou Nikolou a kamarádka z Divadla Broadway Pavlína Ďuriačová Váchová s manželem Markem. Také jsem ráda, že dorazili všichni mí kolegové z kapely Anacreon. Byla to neskutečná party na krásném místě, která trvala až do ranních hodin,“ dozvěděli jsme se od Veroniky.

ČTĚTE TAKÉ: Divadlo musela ze svého života nyní vypustit: Muzikálová zpěvačka začala chodit na brigádu na poštu

Ačkoli bylo díky svatební agentuře vše do posledního puntíku připraveno, měli svatebčané stres z předpovědi počasí. „Hlásili bouřky, ale nakonec bylo počasí úžasné, lehce pod mrakem a jen na chvíli ve večerních hodinách zapršelo. Svatební den koordinovala skvělá Markéta Fryčová, takže jsme byli připraveni i na déšť. Ale jsem moc ráda, že šaty, které mi šila módní návrhářka Petra Brzková, zůstaly nakonec neponičené. Cítila jsem se v nich skvěle a také na chvíli jako princezna," dodala zpěvačka, která zatím s manželem svatební cestu neplánuje. Kvůli několikaměsíční koronavirové pauze se už totiž těší do práce.

„V lednu jsme byli na dovolené na Bali. Od září opět budeme s naší kapelou Anacreon koncertovat a začneme hrát i v Divadle Broadway, kde účinkuji v muzikálech Kvítek mandragory a Mýdlový princ, už se oba moc těšíme do práce,“ dodala závěrem Veronika. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků