Sedmnáctiletá Courtney má perfektní postavu a ukazuje ji kde může.

Sedmnáctiletá Courtney má perfektní postavu a ukazuje ji kde může. Profimedia.cz

Sedmnáctka Courtney Stodden odhodila zbytky zábran a vyrazila ven jen v červených bikinách

Sedmnáctiletá manželka herce Douga Hutchinsona (51) Courtney Stodden neustále překvapuje. Za chvíli si však asi vystřílí všechny trumfy, jelikož po ulicích Los Angeles kráčela už skutečně v ledasčem. Tentokrát však vytasila těžký kalibr. Pod leopardí kabát si v pátek odpoledne oblékla jen odvážné červené bikiny a spolu s manželem se za velkého zájmu fotografů producírovala po chodníku.

Hluboké výstřihy, odhalené bříško ani kratičké šortky do půli zadečku u Courtney už nikoho nepřekvapí, a tak mladinká začínající country zpěvačka vsadila na jiné extrémy. Minulý týden šla nakupovat do losangeleského obchodního centra The Grove v dlouhé večerní róbě a stříbrných lodičkách na vysokých jehlách a tentokrát zašla ještě dál. Bikiny na ulici už jsou skutečně pořádným úletem.

Stodden na sebe poprvé upozornila v létě, kdy se ještě jako šestnáctiletá provdala za hvězdu filmu Zelená míle Douga Hutchinsona. Od té doby se snaží prorazit nejen v hudební branži, ale také jako modelka a především by ráda, aby televize MTV natáčela o jejím věkově nesourodém manželství reality show. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků