Bella Thorne

Bella Thorne Profimedia.cz

Tuhle herečku mohou fanoušci od teď vídat v rouše Evině: Oznámila to pekelně žhavým videem

Stránky jen pro skalní fanoušky neboli OnlyFans. To je trend, kterému propadla už řada slavných osobností, jako je Cardi B, Blac Chyna, Kerry Katona a další. K těm nyní přibyla i Bella Thorne (24), která oznámila založení stránky s placeným obsahem sdílením žhavého videa na Instagramu.

Některé slavné osobnosti to nemají zapotřebí, jiné se ale touží předvádět nahé a v lascivních pózách. A to jim profily na sociálních sítích neumožňují. A tak si zakládají účty OnlyFans, kde mají registrovaní fanoušci po zaplacení poplatku přístup k velmi lechtivému obsahu.

Thorne, která se rozhodně nebojí předvádět nahá, má už za sebou i režisérský debut v oblasti filmů pro dospělé. Bella se proslavila jako dětská hvězda na Disney Channelu, ale v posledních letech budí pozornost spíš svými kontroverzními vztahy.

ČTĚTE TAKÉ: Provokatérka Bella Thorne zatančila sledujícím v bikinách: Připojte se ke mně, vábila herečka

Prohlásila se za pansexuálku a většinou randí s muži i ženami současně. Monogamie jí nikdy moc nevyhovovala, i když momentálně randí pouze s italským zpěvákem Benjaminem Moscolem. V rozhovorech se nezdráhá probírat svou sexualitu. Že si založila OnlyFans, tak nejspíš nikoho nepřekvapilo. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků