Lucie Kovandová s Petrem Holíkem budou rodiči

Lucie Kovandová s Petrem Holíkem budou rodiči Foto: archiv L. Kovandové

Potvrzeno! Krásná Miss World, kterou kdysi načapali s Jágrem, čeká miminko s hvězdou hokejové Komety Brno

Modelka a Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (29) je těhotná. Modelka konečně potvrdila to, o čemž už málokdo pochyboval poté, co zveřejnila fotku ze svatby přátel na sociální síti. Lucii na snímku zdobilo rostoucí bříško, které se snažila maskovat květinou. Marně.

I fanoušci jí po zveřejnění fotografie začali v hojném počtu gratulovat. Lucie mlčela, ani médiím nebrala mobilní telefon a přestala být aktivní na Instagramu. Až nyní kápla božskou.

"To nejhezčí, co teď prožíváme. Jsem tak vděčná a šťastná. Budeme rodina," napsala k fotce, kde ji její přítel, hokejista brněnské Komety Petr Holík něžně drží za bříško. Snímek navíc zdobí fotky ultrazvuku, malé pletené hokejové brusle a bodýčko s nápisem Budu hokejista jako tatínek. Pár zatím neprozradil, zda čekají holčičku nebo chlapečka. Malé brusle a body však lehce naznačují...

ČTĚTE TAKÉ: Krásná Miss se bude vdávat za hvězdného hokejistu: Takhle dojatá byla, když jí nasadil zásnubní prsten

K miminku jí gratulují i další známé osobnosti a mezi nimi i Dominika Mesarošová (37), která předpokládá, že půjde o kluka: " Gratuluji Vám! Já to tušila, jak jsme spolu nedávno telefonovaly. Těším se, jak se naši mini kluci sejdou na Kometě na ledě." 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků