Halle Berry

Halle Berry Profimedia.cz

Halle Berry oslavila 54. narozeniny jízdou na skateboardu v kalhotkách: Pak přidala fotku s tajemným neznámým

Že vypadá herečka Halle Berry (56) absolutně fantasticky, není novinka. Neustále se udržuje ve formě, a to nejen kvůli filmovým rolím. 54. narozeniny oslavila jízdou na skateboardu, na němž se nechala zvěčnit bosa, v tričku a kalhotkách od plavek.

Poté přidala ještě video v rajcovních bikinách a víkend završila fotkou s tajemným neznámým. Je to už podruhé, co herečka sdílela fotky svých chodidel propletených s mužskými.

Znovu tak naznačila, že je v jejím životě někdo výjimečný, ale jeho tvář světu prozatím neodhalila. Berry byla naposledy spojována v roce 2017 s hudebním producentem Alexem Da Kidem, vztah však netrval dlouho.

Rok předtím se rozvedla se třetím manželem Olivierem Martinezem, s nímž má syna Macea (6). Dvanáctiletou dceru Nahlu má s bývalým partnerem Gabrielem Aubrym. V minulosti pak byla vdaná ještě za hráče baseballu Davida Justice a muzikanta Erica Benéta.

ČTĚTE TAKÉ: Spor o dceru před lety skončil rvačkou: Halle Berry obvinila bývalého z incestu, rasismu a psychického týrání 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků