Jennifer Aniston a Brad Pitt se připravují na společný projekt.

Jennifer Aniston a Brad Pitt se připravují na společný projekt. Profimedia.cz

Brad Pitt a Jennifer Aniston se společně objeví na obrazovce: Mrkněte na detaily připravovaného projektu

Exmanželé Brad Pitt (58) a Jennifer Aniston (53) budou poprvé od roku 2001 pracovat spolu. Připojit by se měli k živé četbě komedie Zlaté časy na Ridgemont High, hitu z 80. let.

ČTĚTE TAKÉ: Brad Pitt dojal děkovnou řečí i DiCapria: Takhle na ni reagovala Jennifer Aniston, kterou posadili hned vedle bývalého manžela

Pitt a moderátor Jimmy Kimmel jsou nejnovějšími přírůstky do hvězdné sestavy. Do té kromě Aniston patří také Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Henry Golding, Dane Cook a Sean Penn, který se v originálním snímku z roku 1982 proslavil.

Právě Penn čtení zorganizoval pro charitativní účely. Bude probíhat pomocí živého vysílání na Facebooku a TikToku 21. srpna a sledující mohou v jeho průběhu přispět organizacím, které bojují proti pandemii koronaviru.

Pitt a Aniston se společně objevili na obrazovce v roce 2001. Tehdy se Brad blýsknul v seriálu Přátelé. To bylo rok po svatbě s Aniston. Loni se potkali na několika udíleních hereckých cen včetně Zlatých glóbů nebo cen SAG, kde jejich zákulisní setkání vyvolalo opravdu velký rozruch.

ČTĚTE TAKÉ: Vůbec ji nechtěl pustit: Takhle dopadlo setkání Jennifer Aniston a Brada Pitta. Fanoušci šílí!

Fanoušci si od té doby nepřejí nic jiného, než aby se jejich oblíbená hvězdná dvojice dala opět dohromady. Brad je v rozvodovém řízení s Angelinou Jolie, stále se nezvládli finančně vyrovnat, a po loňských filmových úspěších se věnuje hlavně dětem. I Jennifer je podle všeho stále single. Když už nic jiného, k projektu přilákají aspoň mnoho diváků. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků