Ornella Koktová o matce Monice Štikové Super.cz

Co ji nejvíc zranilo? Ornella Koktová promluvila o matce Monice

Ornella Koktová (30) se snaží být nejrozumnější z rodiny a nerozpoutávat spory. Naopak se ve vyjadřování na adresu matky Moniky snažila usměrňovat i mladší sestru Charlotte. A útoky z obou stran rodiny přestaly.

"Snažím se domlouvat ségře, aby se do toho nepouštěla. Přijde mi to zbytečné. Jediné, co to způsobuje, je to, že to způsobuje stres dědovi s babičkou. Já jsem imunní, proplouvá to kolem mě, ale doufám, že se to už zklidní," řekla Super.cz Ornella. "Charlotte je ještě mladý pako, co na srdci, to na jazyku. V tom jsem se s věkem poučila. V devatenácti jsem taky říkala věci, které jsem neměla. Snažím se ji brzdit," vysvětluje.

ČTĚTE TAKÉ: Monika Štiková se vyjádřila k porodu své dcery Ornelly: Neuvěříte, co prohlásila!

Sama si ale momentálně neumí představit, že by s matkou Monikou našly v budoucnu společnou řeč. "Nejsem člověk, který říká slovo nikdy. Pořád je to moje matka. Ale momentálně si to nedovedu představit. Když žena leží po porodu na JIPce a někdo ji zesměšní, že je trapka... To jsou nevratné silné momenty, které si neumím představit, že jen tak překousnu," říká.

ČTĚTE TAKÉ: Charlotte Štiková reagovala na ostrá slova své matky Moniky: A servítky si nebrala!

Celá situace ji mrzí. "Neměla bych problém, kdyby tenkrát řekla, že jim to s tátou neklape, že půjdou od sebe a budou mít jiné partnery. Takových rodin je plno. Když by se člověk choval slušně, uměla bych si přestavit, že bych je všechny, třeba i s těmi novými partnery, pozvala k sobě. Tady to ale moje máma vyhrotila, začala útočit na své děti, vnoučata, to jsem vůbec nepochopila," dodala Ornella na otevření libeňského barber shopu. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků