Karolína Kokešová Super.cz

Před dvěma měsíci si nechala zvětšit vnady: Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová ukázala výsledek v bikinách

Karolína Kokešová (27), vítězka světové soutěže Miss Global, je teprve dva měsíce po plastické operaci prsou a už vystavuje výsledek. Na dovolené na Sardinii předvedla své nové vnady v zářivých bikinách.

"Speciální podprsenka by se měla nosit dva měsíce po operaci, já ji sundala asi za měsíc a tři týdny. Průběh jsem měla v pořádku, věděla jsem, že se nemůže nic stát," řekla Super.cz Karolína, která je z nových proporcí nadšená.

"Jsem moc spokojená. Cítím se víc jako žena. Všechno mi sedne, každé plavky, každý střih. Prsa jsou ještě tvrdá, tak se těším, až i tohle se změní," vysvětlila na castingu České Miss, kde Karolína coby úřadující třetí nejkrásnější Češka zasedla v porotě.

ČTĚTE TAKÉ: Nová Miss Global Karolína Kokešová se vrátila domů: Kvůli skandálu přebírala korunku v teniskách. Přišla i šikana!

Jaké ona sama má preference na výběr dívek? "Pro mě je měřítkem celkový vzhled, proporce. Je mi jedno, zda to je blondýna, či bruneta. A musím říct, že jsou tady slečny, které se mi moc líbí," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků