Daru nahota baví.

Daru nahota baví. Foto: Lukáš Kimlička/Grade (4x)

Dara Rolins o odhalených fotkách: Být nahá mě baví a sex mě baví víc než kdy dřív

Nahými snímky, které Dara Rolins (50) nafotila pro magazín Grade, vyvolala mírný rozruch, ale ani trochu to sexy zpěvačku nepřekvapilo. A jak nyní sama uvedla na svém Instagramu, chápe, že se nemůže zavděčit každému.

ČTĚTE TAKÉ: Hříšná nahota v záři slunečních paprsků: Dara Rolins tuhle odvážnou pózu vůbec neplánovala

„Vím, že vždycky, když “vybočím z řady“, uvedu do pohybu emoce všeho druhu,“ nechala se slyšet s tím, že budit rozruch v podstatě patří k její profesi.

„To, co jsem ale fotkou hlavně chtěla říct, je, že mě nahota baví. Vždy se mi líbila vkusně prezentovaná nahota. A tyhle věci se s věkem příliš nemění. Sex mě baví víc než kdy předtím a výhodou zralého věku je, že mi nepřijde divné o tom mluvit,“ vysvětlila sledujícím svůj postoj.

„Vůbec necítím jediný limit nebo povinnost ke své intimitě, způsobený faktem, že jsem máma. V prvé řadě jsem žena. A ať se to někomu líbí, nebo ne, chci si to užít.“

ČTĚTE TAKÉ: V plavkách i bez nich, ale hlavně šťastná: Popová diva Rolins předvedla luxusní křivky ve svém domově na Bali

Většina dam s Darou v komentářích plně souhlasila a zahrnula zpěvačku obdivem: Některé také přiznaly, že je pro ně velkou inspirací. A není divu, fotky se totiž opravdu povedly. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků