Dara Rolins se svými tanečnicemi

Dara Rolins se svými tanečnicemi Michaela Feuereislová

Finále Miss Slovensko se potýká s problémy s koronavirem: Pozitivní test na covid-19 má i tanečnice Dary Rolins

Problémy kolem finále Miss Slovensko 2020 neustávají. Původní termín vyhlášení nejkrásnější Slovenky měl být v dubnu, ale vzhledem k restrikcím kvůli koronaviru se slavnostní večer přesunul na 14. srpna.

Bohužel ani tak akce neproběhne podle původního plánu a vzhledem k několika pozitivním testům na covid-19 u účinkujících na finále proběhne přímý přenos bez diváků i novinářů.

Slovenský server Pluska.sk včera zveřejnil zprávu o tom, že pozitivní test měla i tanečnice Dary Rolins (49): „Dnes byly pozitivně testovány dvě tanečnice, které mají vystupovat na živém přenosu Miss Slovensko 2020. Jedna tanečnice je od Dary Rolins, se kterou také přichází do styku na trénincích. Další tanečnice byla také v úzkém kontaktu na trénincích s více kolegyněmi, které mají vystupovat.“

ČTĚTE TAKÉ: Porušila smlouvu v Miss? Dvacetiletá třetí nejkrásnější Češka je těhotná. Dítě čeká s potetovaným kamarádem Rytmuse

Tanečnice by podle slov Dary měla jít ještě na jeden test, ale tak či tak sama zpěvačka na galavečer dorazí. Nový ředitel soutěže, módní návrhář Michael Kováčik musí tak při debutu své nové role řešit nelehkou situaci. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků