Selma Blair

Selma Blair Profimedia.cz

I s roztroušenou sklerózou může být půvabná a sexy: Fotky Selmy Blair v plavkách chválila i slavná hollywoodská kráska

Selma Blair (50) nedávno oslavila velký úspěch. Po roce totiž znovu nasedla na koňský hřbet. K oblíbenému hobby se vrátila v rámci terapie, kterou podstupuje kvůli roztroušené skleróze. S nemocí se pere velmi statečně, a že se jí v poslední době daří lépe, dokázala i snímky v plavkách.

Na Instagramu sdílela dvě fotky v tyrkysovém modelu, na nichž jí to nesmírně sluší. Nemoc, a především její léčba, ji v minulosti dost zmáhaly, ale na půvabu Selma neztratila. Krásných fotek si všimla i jedna z největších koček v Hollywoodu Michelle Pfeiffer (64). Ta je okomentovala výstižně slovem krása a přidala smajlíky.

ČTĚTE TAKÉ: Herečka s roztroušenou sklerózou sdílela šokující snímek s oholenou hlavou: Radikální léčba má tvrdé následky!

Selmě diagnostikovali nemoc teprve před dvěma roky, přestože příznaky měla léta. Podstoupila chemoterapii, kvůli které přišla o vlasy, a musela se vypořádat i s dalšími následky drastické léčby, včetně psychických problémů. Je ale velmi statečná a pere se jako lvice. Je vidět, že ji jen tak něco nepřeválcuje. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků