Z toho, že by byla z jeho syna Adama dětská herecká hvězda, Pepa Vojtek radost nemá. Super.cz

Z toho, že jeho syn hraje v Ordinaci, Pepa Vojtek radost nemá: Nechci z něj mít cvičenou opici!

Kdyby jeho rodiče chtěli, mohla by být z osmiletého syna zpěváka Pepy Vojtka (58) a jeho manželky Jovanky Adama dětská herecká hvězda. Rocker si ale takovou budoucnost pro svého potomka, i když už má za sebou jeden film a hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě, nepředstavuje.

"Upřímně? Nadšený jsem z toho nebyl, a to myslím smrtelně vážně. Znám to od dětí, které s námi hrají v muzikálech. Doučují se po šatnách v noci. Na druhou stranu je to pro něj zkušenost. Netočí nic, co by nemělo sledovanost, a myslím, že mu to docela jde. Premiéru měl ve filmu Past o Jiřině Štěpničkové, kde hrál malého Jirku Štěpničku. Vyšly na něj tak kladné kritiky, až jsem zíral. Byl jsem na premiéře a moc se mi to líbilo. Od toho se mu odvíjela další kariéra," řekl nám Pepa.

ČTĚTE TAKÉ: Syn Pepy Vojtka ronil na place opravdové slzy: Jak zvládal sedmiletý Adam náročné filmové natáčení?

"S manželkou jsme se dohodli, že to nebudeme úplně hrotit. Najednou přišlo hrozně moc nabídek, zájem měli i z muzikálů. Ale to nechci. Chodí do školy, je mu osm a nechci z něj dělat cvičenou opici. Včas jsme to zařízli a zůstali jen u té Ordinace, což je rozjetý projekt, kde měl být původně jen ve dvou dílech, ale prodloužili mu smlouvu," vysvětlil.

"Má svůj účet a nesaháme mu na něj. Tvrdě si peníze vydělal, protože ještě neumí pořádně číst a všechno se opravdu musí naučit nazpaměť a na natáčení tráví celé dny. Nicméně nejdůležitější je, aby zvládal školu, naučil se cizí jazyky a pak ať si dělá, co chce," uzavřel zpěvák. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků