Natálie Kočendová je těhotná.

Natálie Kočendová je těhotná. Michaela Feuereislová

Těhotná třetí nejkrásnější Češka neodletí na světovou soutěž! Přísná pravidla organizátorů v Japonsku hovoří jasně

Těhotná Natálie Kočendová neodletí na světovou soutěž krásy Miss International do Japonska, kde měla reprezentovat Českou republiku. Organizátoři mají ve smlouvě, že nesmí soutěžit žádná dívka, která by byla těhotná, nebo dokonce byla maminkou.

Taťána Makarenko (32) tak musí nyní řešit problém. I přesto, že i její pravidla soutěže Natálie utajeným těhotenstvím porušila, korunku i titul třetí nejkrásnější dívky jí ponechala.

"Pravidla světové soutěže neumožňují soutěžit dívkám těhotným ani maminkám. Proto jediné a hlavní, co se z naší strany pro Natálii změní, je fakt, že nemůže odletět a reprezentovat Českou republiku na světové soutěži Miss International v Japonsku," potvrdila informaci Super.cz Makarenko.

ČTĚTE TAKÉ: Porušila smlouvu v Miss? Dvacetiletá třetí nejkrásnější Češka je těhotná. Dítě čeká s potetovaným kamarádem Rytmuse

Nyní musí řešit, která dívka z finálové desítky ji nahradí. "Těhotenství Natálie je pro nás čerstvou a novou zprávou, kterou jsme upřímně lehce zaskočeni. V tuto chvíli nevíme, která z dívek Natálii právě na této světové soutěži Miss International v Japonsku zastoupí," dodala Makarenko. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků