Natálie Kočendová čeká miminko.

Natálie Kočendová čeká miminko. Michaela Feuereislová

Porušila smlouvu v Miss? Dvacetiletá třetí nejkrásnější Češka je těhotná. Dítě čeká s potetovaným kamarádem Rytmuse

Před měsícem se stala Natálie Kočendová třetí nejkrásnější Češkou v soutěži Miss Czech Republic a získala titul Miss International Czech Republic. Na této světové soutěži nás také měla reprezentovat. Nic z toho ale nebude. Dvacetiletá Natálie je totiž těhotná. Miminko čeká s přítelem, potetovaným barberem Lukášem Vlačuhou, který si říká Laky Royal.

Natálie Kočendová uspěla v Miss.

Super.cz

Modelka je ve čtvrtém měsíci těhotenství. Těhotná tedy byla už během vyhlášení soutěže krásy. "Ano, Natálie je těhotná, informaci mám přímo od ní," řekla Super.cz ředitelka soutěže Taťána Makarenko, která se o těhotenství Kočendové dozvěděla teprve před pár dny.

Vedení soutěže tedy o požehaném stavu půvabné missky nevědělo. V pravidlech soutěže krásy stojí, že dívka nesmí být těhotná, ani být maminkou, což má Natálie i ve smlouvě. Zda o těhotenství v té době Kočendová věděla, nebo ne, zjišťujeme. Misska Super.cz nebere telefon.

ČTĚTE TAKÉ: Jedna z nejkrásnějších Češek ukázala přítele s potetovaným obličejem. Vyrůstal v dětském domově a je to kamarád Rytmuse

Těhotenství Natálie před svou šéfkou zapírala ještě před několika dny. Poté, co konečně kápla božskou, řeší vedení Miss, jak s celou situací naloží. Ve hře je pokuta pro missku i její nahrazení, protože je jasné, že na světovou soutěž krásy Miss International odjet nemůže. Vyjádření vedení soutěže brzy přineseme. 

Gabriela Wolfová , Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků