Jessica Alves

Jessica Alves Profimedia.cz

Jessica Alves chystá vlastní show: V pořadu bude hledat muže, s nímž by mohla mít děti

Po proměně v ženu našla transgender Jessica Alves (39) konečně štěstí. Nyní se hodlá zaměřit na nalezení lásky a potenciálního otce pro své dítě. A s hledáním by jí měla pomoct vlastní reality show Love Me Gender: Everyone Deserves A Bit Of Love In Life.

„Každý si zaslouží mít v životě lásku a já potřebuji v tomto odvětví trochu pomoct. Je to jiné randit jako žena,“ řekla DailyMailu. „Mluvím šesti jazyky, takže budu cestovat do různých zemí, kde se domluvím. Včetně Británie, Itálie, Španělska, Německa, Francie, Spojených států, Brazílie a Nizozemska,“ popsala, na co se diváci mohou těšit.

„Vyberu si ty nejlepší nápadníky z každé země a přivezu je všechny do velké vily na ostrově, kde si vyberu vítěze. Možná se v show vdám, když potkám toho pravého. Doufám, že bude sdílet můj sen založit rodinu,“ doplnila. Už v minulosti se zmínila, že by se v brzké době ráda stala matkou.

ČTĚTE TAKÉ: Není ani poznat, že byla muž! Barbie Jessica už si nemohla vybrat drobnější plavky, vnady se draly ven

Pořadem chce Jessica dokázat, že i transgender ženy, jako je ona, mohou randit s heterosexuálními muži. S producenty pořadu bude pečlivě vybírat kandidáty. Po proměně v ženu se Jessica, dříve známá jako živý Ken Rodrigo, nezdráhá předvádět své umělé křivky v plavkách. Uvidíme, jestli na ně někoho uloví. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků