Ed Sheeran

Ed Sheeran Profimedia.cz

Ed Sheeran bude údajně tatínkem: Zpěvákova manželka by měla porodit už za několik týdnů

Zpěvák Ed Sheeran (32) se podle zdrojů britského deníku The Sun stane brzy otcem. Jeho manželka Cherry Seaborn (28) by dokonce měla porodit za několik týdnů, těhotenství pár v průběhu světové pandemie koronaviru úspěšně tajil.

„Karanténa byla skvělou výmluvou k tomu držet se stranou, ale jak se blíží porod a jejich nadšení roste, začali se svěřovat rodině a přátelům,“ uvedl zdroj s tím, že se pár miminka nemůže dočkat, ale přáli si věci držet pěkně pod pokličkou.

Miminko by mělo přijít na svět koncem léta, ale pár se zatím k věci nevyjádřil, ani těhotenství nepotvrdil. Ed koncem minulého roku oznámil, že si udělá delší pracovní pauzu, aby se věnoval cestování a soukromému životu.

ČTĚTE TAKÉ: Vtip nejslavnějších zrzků prince Harryho a Eda Sheerana baví fanoušky. Podívejte se na jejich společné video

Sheeran a Seaborn se poznali už na škole, ale pak se jejich cesty na nějaký čas rozešly. Ve vztahu jsou pět let, ale soukromí si zpěvák velmi bedlivě střeží. Až loni v létě potvrdil, že se před Vánoci 2018 s Cherry vzali. Zásnuby oznámil na Instagramu rok předtím. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků