Lela Ceterová

Lela Ceterová Foto: Instagram L. Ceterové

Vnadná Lela Ceterová se ukázala v bikinách i s rozkošnou dcerkou. A kde máš Karlose? ptali se fanoušci

Lela Ceterová odjela se svou dcerkou Lili za rodinou na Slovensko, kde si užívá tropické léto u vody. S dcerkou se slunila v bikinách u jezera Nové Košariská nedaleko Bratislavy. V bikinách to mamině s velkými ňadry moc slušelo.

„Toto je štěstí. Já a Lilinka a krásná příroda,“ tetelila se blahem Lela, které se ale fanoušci ihned ptali, kde je taťka Karlos Vémola (36). A nedočkali se odpovědi.

„A kde je Karlos?“ zeptal se jeden ze sledujících Lely. „S nějakýma kočkama přece,“ odpověděl místo Lely vtipálek.

Vztah Karlose Vémoly a Lely Ceterové totiž prošel tvrdou zkouškou, když vnadná blondýnka drsně reagovala na přítomnost dámské konkurence na zahraniční cestě svého muže.

„A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku…hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi, a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy,“ komentovala Lela fotku svého partnera.

ČTĚTE TAKÉ: Lela Ceterová šokovala drsným vzkazem svému bijci Vémolovi: Nehraj to na Instagramu na rodinu. Už mi došla trpělivost!

Následně svůj komentář raději smazala a o pár dní později už s Karlosem a dcerou pózovala na rodinné fotce. Zápasník MMA tak svůj přešlap zřejmě vyžehlil. Nedávno s Lelou tokal na romantické večeři a s dalšími příbuznými absolvovali zážitkový let horkovzdušným balonem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků