Jitka Čvančarová s přítelem Petrem Čadkem na udílení cen TýTý

Jitka Čvančarová s přítelem Petrem Čadkem na udílení cen TýTý Michaela Feuereislová

Milenec Čvančarové k nepoznání: Po patnácti letech si přestal barvit vlasy

Přítel herečky Jitky Čvančarové (33), tanečník a choreograf Petr Čadek (32), šokuje. Na udílení cen TýTý ho prakticky nikdo nepoznal. Černovlasý hezoun je pryč. Čadek překvapuje nazrzlými vlasy a bradkou k tomu.

"Chtěl jsem změnu. Už mě nebavilo si barvit vlasy. Načerno jsem byl obarvenej patnáct let. Už jsem na to starej," řekl Novinkám Čadek. Vrací se prý ke své přirozené barvě vlasů, hnědé.

"Tohle ještě není úplně moje barva, ale směřuju k ní. Teď ještě je to dost nazrzlé," upřesňuje populární tanečník a choreograf ze StarDance a také přítel jedné z našich nejvíce sexy hereček Jitky Čvančarové. S tou také dorazil na udílení cen TýTý, kde ho prakticky nikdo z přítomných nepoznal.

Čadek si vedle výrazně zesvětlených vlasů nechal totiž také narůst bradku. Nebavilo ho se prý holit během dlouhé zahraniční cesty, kterou nedávno absolvoval. S batohem cestoval po Thajsku, Turecku, Kambodži a Barmě.

"Bylo to úžasný. Cestoval jsem hlavně po vnitrozemí. Bradka je ryzí lenost. Tu určitě schodím, ale vlasy už tak nechám," dodal Čadek. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků