Anna Kulovaná

Anna Kulovaná Foto: Super.cz/Instagram A. Kulované

Bývalá hvězda Ordinace zhubla a teď šla do plavek: Odhodila horní díl a smočila se ve Vltavě

Jedna z našich nejvyšších hereček Anna Kulovaná (38) se nedávno pochlubila, že zhubla. Štíhlou postavičkou se tak dvojnásobná maminka bez obav mohla pochlubit i svým věrným fanouškům. Dvojnásobná maminka dcer Žofie a Vojtěšky si užívala sluníčka a koupání u Vltavy ve Žlutých lázních.

„Když má Jiřinka novej telefon a já se chci fotit. Když mi musí půjčit podprdu, rozhánět kachny, co rušej kompozici a zařídit, aby mi to slušelo,“ smála se Kulovaná, jež je tak na jedné z fotek zachycena bez horního dílu plavek.

Anna Kulovaná o hubnutí

Super.cz

Pány ale nepotěšila, protože si před objektiv stoupla zezadu. Herečka se nedávno svěřila, že nezhubla plánovaně. Stačilo si prý odpustit alkohol.

ČTĚTE TAKÉ: Co radí všem ženám? Herečka známá z Ordinace ví přesně, jak dosáhnout orgasmu nejen při milování s partnerem

„Není to úplně záměrně, některé věci jím, některé nejím. Musela jsem přestat pít alkohol, takže to je hned,“ řekla Super.cz blondýnka s tím, že jde spíš o otázku zdraví, než že by hubnout chtěla. Každopádně jí to moc sluší. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků