Vendula Pizingerová promluvila o jménu pro miminko. Super.cz

Na jméně pro miminko se Pizingerová s partnerem neshodli: Vyhraje ten, kdo bude dřív u matrikářky

Svého syna Jakuba přivedla Vendula Pizingerová (51) na svět před patnácti lety. Nyní je prezidentka nadačního fondu Kapka naděje těhotná znovu. Vendula může považovat za výhodu, že jí její starší syn bude v péči o miminko nápomocný.

„Jakubovi je patnáct let, už půjde na střední školu, už není malý. Myslím si, že se těší. Bude to pro mého syna a mého muže nové,“ říká Vendula.

Ptali jsme se jí, jestli si s manželem nechali prozradit pohlaví miminka. „Ze začátku jsme to zkoumali a nebylo to vidět. Teď už to víme, ale necháme si to pro sebe,“ říká.

ČTĚTE TAKÉ: Porod ji čeká za dva měsíce, ale už dnes má Vendula Pizingerová jasno, jak svého dalšího potomka přivede na svět

A je už vybrané jméno? „Myslela jsem si, že to máme vybrané, ale zatím to vypadá, že to bude boj. Vyhraje asi ten, kdo bude první u matrikářky,“ rozesmála se svým pověstným nakažlivým smíchem Vendula. „Manžel chce dvě jména, já jen jedno. Kdysi jsem u Jakuba uvažovala o dvou jménech. S jedním jménem to budou mít děti jednodušší,“ dodává na toto téma Vendula Pizingerová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků