Kdo se vám líbí nejvíce?

Kdo se vám líbí nejvíce? Foto: Super.cz/Instagram E. Perkausové, V. Kopřivové a L. Borhyové

10 českých krásek, které své tělo předvedly u moře: Podívejte se, komu to sluší nejvíce

Letní teploty konečně panují už i v Česku, i tak se řada známých tváří rozhodla odjet na léto za hranice. Po několika měsících, kdy cestování nebylo možné, si české krásky zabalily kufry a alespoň na pár dní vyrazily k moři.

Nejoblíbenější destinací se letos stalo Chorvatsko. Dovolenou u Jadranu si dopřála například Jana Doleželová (40), která odjela s dcerou. Modelka Dominika Mesarošová nebo kráska Denisa Dvořáková, ale také zpěvačka Markéta Konvičková (27), která absolvovala cestu i s těhotenským bříškem podruhé.

ČTĚTE TAKÉ: Těhotná Markéta Konvičková už je zase u moře: Dva měsíce před porodem odjela do Chorvatska

Do Monaka na několik dnů odcestovala se svým přítelem moderátorka Eva Perkausová a v knížectví, které jí je druhým domovem, si užívá i teniska Karolína Plíšková (29). Koupání ve slané vodě si neodpustila ani tanečnice StarDance Veronika Lálová a léto tam tráví také modelka Veronika Kopřivová.

Za koupáním ve vlnách vyrazila i moderátorka Novy Lucie Borhyová (43) a bez zahraniční dovolené si nedokázala prázdniny představit Zorka Hejdová (31), která si užívala s manželem romantiku v Řecku. Podívejte se na české krásky, které si vyrazily k moři. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků