Gianluca Vacchi si koupil dům za víc jak půl miliardy.

Gianluca Vacchi si koupil dům za víc jak půl miliardy. Profimedia.cz

Italský influencer (52) si pořídil nové bydlení: Podívejte se na sídlo za víc jak půl miliardy

Italský playboy Gianluca Vacchi (52) pořídil pro svou rozrůstající se rodinu nové bydlení. Za 24,5 milionu amerických dolarů (v přepočtu přes 539 milionů Kč) před pár dny koupil dům na Miami Beach.

Sídlo je to opravdu honosné, jak vybavením, tak rozlohou, která činí téměř 2000 metrů čtverečních. Třípodlažní rezidence disponuje 7 ložnicemi a stejným počtem koupelen, dále garáží pro čtyři auta, výtahem, vinným sklepem, střešní terasou nebo bazénem.

Prodejce uvedl, že Vacchiho a jeho ženu Sharon Fonsecu oslovila jak lokalita, tak architektura domu. Předchozí majitel jej podle webu Miami Harald v roce 2012 koupil za 5,6 milionů dolarů a poté najal architekta a interiérového designéra, kteří se postarali o úpravy za 21 milionů dolarů.

ČTĚTE TAKÉ: Potetovaný italský miliardář (52) roztančil svou o 27 let mladší partnerku: Takhle to těhulce sluší v bikinách

Sídlo italský podnikatel, DJ a influencer, jehož na Instagramu sleduje 16,8 milionů lidí, koupil krátce předtím, než mu jeho o 27 let mladší partnerka porodí potomka. Pro modelku Sharon půjde o první dítě, Gianluca má z předchozího vztahu dospělou dceru. I tentokrát to bude holčička, jak pár oznámil na sociální síti. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků