Rihanna

Rihanna Profimedia.cz

Šaty, které před lety oblékla na módní událost, se vepsaly do historie: Rihanna se ale bála, že v nich bude za klauna

Když Rihanna (35) oblékla na módní událost Met Gala v roce 2015 žlutou róbu od návrhářky Guo Pei, vepsala se do historie módního průmyslu. Více než pět let po události ale zpěvačka přiznala, že z šatů tehdy neměla tak dobrý pocit. Naopak myslela, že se jí všichni vysmějí.

ČTĚTE TAKÉ: Zadeček vyšpulený přímo do objektivu: Rihanna nafotila další žhavé snímky v prádle

„Pamatuji si, že jsem se strašně bála vystoupit z auta, protože jsem si myslela, že je to moc,“ zavzpomínala v rozhovoru pro Access. Projížděli jsme kolem červeného koberce a viděla jsem, co měli ostatní na sobě. Okamžitě mě napadlo, že budu za klauna.“

Už samotný nástup do auta byl celkem proces. Rihanna si musela natrénovat, jak bude s obří vlečkou sedět. Když konečně dorazili před Metropolitní muzeum, kde se akce každoročně koná, zpěvačka nařídila, aby objeli několikrát blok, jak moc byla nervózní.

Naštěstí se nakonec odhodlala z auta vystoupit. Módní kritici tehdy shodně hodnotili její šaty jako nejlepší z celého večera. „Nelituji ničeho,“ přiznává Riri s odstupem.

ČTĚTE TAKÉ: 11 nejvýraznějších modelů uplynulých ročníků Met Gala: Takhle slavné dámy předváděly svoje křivky v minulých letech

Čínská návrhářka Guo Pei pracovala na šatech dva roky a zpěvačka je objevila náhodou online. „Chtěla jsem, aby si šaty pamatoval celý svět. Je mou zodpovědností prezentovat čínskou tradici a historii,“ sdělila tehdy blogu The Cut Pei. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků