Peter Pecha by mohl z fleku soutěžit v trenkách v Muži roku. Super.cz

Mohl by klidně soutěžit v trenkách: Tenhle zpěvák má tak vymakanou postavu, že by mohl jít do Muže roku

Jedním z mála zpěváků, kteří by mohli reprezentovat i svojí vymakanou figurou, je držitel muzikálové Thálie Peter Pecha (32). Ten ostatně svoje svaly ukazuje i na jevišti, ať už to bylo v Rockym, nebo v Tarzanovi.

Vzhledem k tomu, že jsme se potkali na soustředění finalistů Muže roku, byli jsme zvědaví, zda nelituje, že to sám nevyzkoušel, dokud se vešel do věkového limitu. "Vůbec. Jsem spokojený v tom, co dělám. I když je pravda, že rolemi, které dostávám, jsem stejně jako finalisté nucen podstupovat každodenní martyrium v té posilovně," smál se.

"Ale musím říct, že mě to baví. Člověk si najede na nějaký režim a už si nedokážu představit den, kdy bych necvičil nebo nestrávil nějaký čas aktivně," míní. Novinkou v jeho repertoáru je to, že se musel začít víc věnovat i tanci, a to díky představení Cikáni jdou do nebe v Divadle Bez zábradlí, kde má hlavní roli Zobara a na jevišti jsou dost náročné choreografie.

ČTĚTE TAKÉ: Jak bydlí známý muzikálový fešák? Držitel Thálie nás nechal nahlédnout do svého bejváku!

"Naštěstí jsem absolventem Janáčkovy akademie múzických umění, kdy jsme měli čtyři roky mnoho různých tanečních drů od jazzu až po modernu, klasiku a balet, takže nějaká základní průprava tam byla. Ale opravdu dlouho jsem neměl tak tanečně náročné představení. A k tomu jsem se musel ještě naučit cikánsky," svěřil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků