Vanessa Morgan s manželem Michaelem Kopechem

Vanessa Morgan s manželem Michaelem Kopechem Profimedia.cz

Tři dny po oznámení těhotenství přišel rozvod: Slavnou herečku hejtují na sociálních sítích

Tři dny poté, co seriálová herečka Vanessa Morgan (28) sama oznámila, že čeká chlapce, vyšlo najevo, že se rozvádí. Za baseballistu Michaela Kopecha (24) není přitom vdaná ani rok. Manžela nezmínila ani v příspěvku na Instagramu, v němž oznamovala pohlaví miminka, a zjevně nebyl přítomen ani na oslavě. Mluvčí herečky později E! News potvrdil, že sportovec je otcem očekávaného dítěte.

ČTĚTE TAKÉ: Tři dny poté, co oznámila, že čeká chlapce, přišel rozvod: Seriálové herečce nevydrželo manželství ani rok

Mezi gratulacemi v komentářích se ale objevila i řada hejtů, mířených proti herečce. „Přestaň naším nadhazovačem takhle opovrhovat,“ napsal jeden z uživatelů Instagramu pod snímky z oslavy. Nato se herečky zastala její kolegyně ze seriálu Riverdale.

„Upřímně, jestli uvidím ještě jeden takový komentář, tak to nevydržím. Vanessa je krásná nastávající maminka a hejty a neúcta, které čtu pod příspěvkem o těhotenství, jsou nechutné,“ odepsala dotyčnému Madelaine Petsch, která hraje v Riverdale partnerku Vanessy.

I někteří další sledující post komentovali přinejmenším necitlivě: dožadovali se vysvětlení ohledně rozvodu a litovali herečku, že bude svobodnou matkou.

ČTĚTE TAKÉ: Hvězda Hry o trůny v utajení porodila: Tohle jméno dcerka slavných rodičů údajně dostala

Vanessa ani Michael se k rozvodu doposud nevyjádřili. Z rozvodových papírů, které citovalo TMZ, však vyplývá, že žádost podal Kopech před měsícem. Pár si řekl Ano v lednu letošního roku. V lednu příštího roku má Morgan také termín porodu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků