Kateřina Kornová je pružná jako lasice, ale tělo neukazuje. Super.cz

Nohu si dá až za krk, ale tělo schovává: Proč chodí Kornová v pytlích místo šatů?

Kateřina Kornová (54) je ve skvělé fyzické kondici, pravidelně cvičí a předcvičuje jógu a předvedla nám, že si dá v pohodě nohu za krk. Ale i když na soustředění Muže roku, kde jsme se potkali, byla možnost vyzkoušet wellness a opalovat se venku, ona toho, třeba jako Dominika Gottová (47), nevyužila. Jen aby se nemusela ukázat v plavkách. I o tom jsme si s bývalou modelkou povídali.

Samozřejmě jsme společně zhodnotili úroveň soutěžících, mezi nimiž si Katka svého favorita našla. Domů by si ale žádného muže, ať už mladého soutěžícího, nebo jakéhokoli jiného, nevzala.

"Mám dvě kočky, psa, kanárka, samozřejmě svého syna Filipa. Takže mám doma plno a doplňovat stav nepotřebuju. Ještě je na to čas," krčila rameny.

ČTĚTE TAKÉ: Starší modelky jsou v módě: Ke své původní profesi se vrátila i Kateřina Kornová

Možná i proto, že nemá chuť nikoho svádět, vybírá si modely, v nichž je schovaná jako v hábitech či pytlích.

"V plavkách už se neukazuju ani sama sobě, i když po ránu jsem si zaplavat šla, to jsem byla v bazénu sama. Teď mě baví chodit hodně pohodlně, přestože cvičím a předcvičuju, a v mém životě je pořád jóga a pohyb, tak nemám chuť se nějak obepínat," vysvětlovala Kornová, která se momentálně věnuje hlavně synovi a nemůžeme ji vidět ani na divadle. "Mám velkou přestávku," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků