Michal Bragagnolo opět vystupuje, během karantény se živil jako skladník Super.cz

Dlouhovlasý zpěvák se opět vrátil na pódia: Nejpohlednější český tenor se během nouzového stavu živil jako skladník

Zpívá operu, muzikál, operetu, zvládne i lidovky. Nejpohlednější český tenor Michal Bragagnolo, kterého známe i z Fantoma opery nebo Plesu upírů, se ale toho, že by si střídáním žánrů zničil hlas, nebojí.

"Když má člověk klasickou dobrou techniku, tak se to nekazí. Uvidíme časem, třeba za deset let budu bez hlasu a začnu se živit rukama," smál se Michal, který k tomu už má průpravu. Během nouzového stavu pracoval na stavbě domu, který si pořídil s novomanželkou Denise. "A taky jsem dělal v jedné firmě skladníka," nestydí za práci, kterou dělal, když byl v rámci kultury lock-out.

"Ale vrátit se do mojí opravdové práce bylo boží, strašně mi to chybělo, a už jsem se těšil na publikum i na kluky," svěřil nám v jihomoravských Valticích, kde jsme se byli podívat na to, jak koncertuje se seskupením 4 Tenoři.

ČTĚTE TAKÉ: Když dvě svatby, tak i dvě svatební cesty: Sexy muzikálový milovník i jeho novomanželka ukázali těla v plavkách

A jak to vidí s další sezónou, až open airy skončí? "Čekají mě, doufám, tři premiéry. V Liberci, v Plzni a v Hudebním divadle v Karlíně, kde budu zpívat v operetě Netopýr," vypočítal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků