Kateřina Lébr se synem

Kateřina Lébr se synem Foto: Super.cz/archiv K. Lébr

Krásná finalistka Miss se pochlubila královstvím svého syna: Jak zvládá mateřství?

Už přes týden si užívá roli maminky. Kateřina Lébr, za svobodna Šonková, přivedla na svět svého prvorozeného syna jen několik hodin po rozhovoru pro Super.cz. Někdejší finalistka České Miss dala s manželem chlapečkovi jméno Timotej a už si své dítko pár dní užívají doma.

Nového člena domácnosti se nemohou nabažit. „Malý je zatím spáč. Je mi jasné, že to nebude na dlouho. Zatím si hledáme systém, jak a co dělat, a pořád doma šeptáme,“ svěřila Super.cz modelka. Spolu s manželem, ze kterého se po dlouholetém vztahu provdala loni v létě, se nemohou dohodnout, kdo bude co dělat.

ČTĚTE TAKÉ: Voda jí praskla hodinu po našem rozhovoru: Blonďatá finalistka Miss se pochlubila synem se starořeckým jménem

„Hádáme se, kdo bude vozit kočárek, kdo ho může koupat a přebalit,“ řekla smíchem modelka s tím, že jsou ze syna nadšení. Po příjezdu z porodnice na miminko doma čekala nejen celá rodina, ale také jeho rozkošný koutek. Malý Timotej zatím nemá svůj pokojíček a spí spolu s rodiči v ložnici.

„Na skříních má zvířátka z Farmy naděje, která se stará o zachráněná hospodářská zvířata. Ráda bych ho odmala učila k úctě ke zvířatům,“ dodala modelka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků