Alžbeta Bartošová

Alžbeta Bartošová Foto: Super.cz/archiv A. Bartošové

Má nejen krásný hlas a úsměv: Muzikálová zpěvačka se pochlubila výstavníma nohama v plavkách

Půvabná zpěvačka Alžbeta Bartošová (28) během nařízené karantény nemohla navštívit ani svou rodinu na Slovensku. Když se však otevřely hranice s Chorvatskem, neváhala ani minutu, sbalila kufry a odjela na dlouho dopředu naplánovanou dovolenou. A pokud byste si mysleli, že Alžbeta zvolila pobyt v luxusním hotelu, jste na pěkném omylu. Kde tedy vystavila svou dokonalou postavu slunečním paprskům?

„Byli jsme s kamarády na severu Chorvatska v kempu. Bydleli jsme ve velkém stanu, který měl vlastní sociální zařízení i kuchyňku a také zahradu, takže jsme se skoro nedostali do kontaktu s jinými lidmi,“ sdělila Super.cz zpěvačka, která i na dovolené dodržovala pravidla hygieny.

ČTĚTE TAKÉ: Vaří, cvičí, čte a těší se do divadla: Takhle prožívá karanténu půvabná muzikálová zpěvačka

„Trochu jsme se báli vzhledem k situaci, ale dovolenou už jsme měli zaplacenou, tak jsme se rozhodli jet. Nakonec v celém kempu bylo málo lidí a cítili jsme se bezpečně. Každopádně si myslím, že bychom měli být stále opatrní,“ apeluje na prevenci hvězda Divadla Broadway.

„Pro mne osobně se rouška a dezinfekce staly součástí kabelky jako mobil nebo klíče. Pořád ji nosím v obchodech i v tramvaji a taky se snažím dodržovat bezpečnou vzdálenost,“ dodala závěrem zpěvačka, kterou na podzim čekají hned dvě divadelní premiéry v muzikálech Kat Mydlář a Láska nebeská. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků