David Beckham

David Beckham Profimedia.cz

David Beckham vytáhl perličku z archivu. K přání pro otce přidal i poděkování

Že se Beckhamovi nebojí dát veřejně najevo své emoce, už několikrát dokázali. Na svých sociálních sítích si vyznávají lásku, ať už partnerskou, otcovskou nebo mateřskou, přejí si vzájemně k narozeninám, nebo gratulují přátelům. Zatím poslední vzkaz Davida Beckhama (45) zamířil k jeho tátovi.

Ten v pátek oslavil narozeniny a někdejší fotbalista při té příležitosti zalovil v archivu a zveřejnil snímek z doby, kdy byl kojenec, a právě táta ho chová v náručí. „Vše nejlepší, tati. Vždycky jsi mě podporoval v tom, abych žil svůj sen a za to ti budu navždy vděčný, za úžasnou podporu od dob v Ridgeway Rovers (klub, kde Beckham začínal) po kapitána Anglie. Měj krásný den, všichni tě milujeme,“ napsal otci prostřednictvím Instagramu Beckham.

ČTĚTE TAKÉ: Z té cifry se vám zatočí hlava. Odbornice odhadla cenu prstenu, který Beckham navlékl své krásné herečce

Poslední větší rodinnou událostí, která se dočkala prostoru nejen ve feedech jednotlivých členů rodiny, ale také v bulvárních a lifestylových rubrikách po celém světě, byly zásnuby nejstaršího syna Davida a Victorie Beckhamových Brooklyna. Ten o ruku požádal pětadvacetiletou herečku Nicolu Peltz, dceru miliardáře Nelsona Peltze a bývalé modelky Claudie Heffner. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků