Daniel Hůlka Super.cz

Manažeři ho okrádali, přišel o milióny! Teď zpěvák a pokořitel Karla Gotta ve Slavíkovi raději zaměstnal manželku

Daniel Hůlka (53) má z minulosti špatné zkušenosti s manažery. Někteří ho okrádali a jeho poslední manažerka musela skončit ze zdravotních důvodů. Nyní se rozhodl vsadit na jistotu a do této funkce zaměstnal svoji manželku Barboru.

"Máme čistě rodinný podnik. Všichni máme svoje funkce. Já, Barborka, a dokonce i tchán Pavel. Ten dělá road manažera a účetnictví. Jedeme v tom celá rodina," řekl Super.cz Dan.

Barbora pracovala jako průvodkyně, s managementem umělců zkušenosti neměla. "Ale jde jí to velmi dobře. Nemá sice zkušenosti s rolí manažera, ale je velmi inteligentní. S pomocí holek z Divadla Broadway jsme ji uvedli do obrazu, velmi rychle to pochopila," řekl Hůlka.

ČTĚTE TAKÉ: Před Draculou zhubnul 26 kilo, teď čeká Dana Hůlku další hodně sporý kostým

"Navíc celý život komunikuje s lidmi. Jako průvodkyně jezdila po světě a má skvělé komunikační schopnosti. Pořadatelé jsou z ní nadšení, skvěle se s ní jedná a je na ni spoleh," pěje ódy na manželku. "A navíc nebude okládat vlastní rodinu, to je jako bonus a je to hrozně fajn," dodal zpěvák.

Až se nabízí otázka, kdo komu teď šéfuje? "Samozřejmě, že šéfem jsem já," dodal se smíchem.

ČTĚTE TAKÉ: Po dvou letech se na scénu vrací Daniel Hůlka: Krach producentky a miliónové dluhy prodloužily čekání na premiéru

Dan je pracovně na roztrhání. Na podzim, pokud to koronavirová opatření dovolí, se chystá velká premiéra muzikálu Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách, kde ztvární titulní roli. Od září ho čeká dvouměsíční zkoušení.

"K tomu v létě zkouším Rusalku, bude se hrát v Krumlově. Na podzim je obnovená premiéra muzikálu Kat Mydlář, pak Robinson Crusoe a na jaře pojedu dvanáct koncertů se souborem Alexandrovci. Na to se moc těším," dodal Hůlka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků