Karolína Kopíncová vyhrála Miss Czech Republic. Super.cz

První rozhovor s novou královnou krásy: Studentka žurnalistiky z Brna je nejen krásná, ale i chytrá. Ovšem zadaná

Ve svých dvaadvaceti letech patří k nejstarším vítězkám soutěže krásy Miss Czech Republic. O modelingové dráze a účasti v takovém klání dřív studentka žurnalistiky z Brna Karolína Kopíncová neuvažovala, i když se svojí výškou 184 centimetrů byla na mola předurčená.

"Na střední škole jsem byla holka s červenými vlasy a tunelem v uchu, kterou bavilo hlavně jezdit na kole," smála se půvabná Karolína, která na vítězství poctivě zamakala. "Možná i můj věk byl výhodou, že jsem si všechno víc uvědomovala," krčila rameny po slavnostním finále soutěže.

To se letos předtáčelo a vítězka musela dva týdny držet jazyk za zuby, aby diváci nepřišli o překvapení. "Vítězství jsem si hrozně přála a mám z toho ohromnou radost," svěřila Karolína, která bude Českou republiku reprezentovat na nejprestižnější světové soutěži Miss World. Pokud se tedy bude konat.

ČTĚTE TAKÉ: V mrazu vás rozehřejí: Tyhle finalistky Miss Czech Republic umí nejlépe předvést svá těla v bikinách

Myslí si také, že žurnalistika, kterou studuje, se dá dobře skloubit s povinnostmi královny krásy. Pány bude zase zajímat, že Karolína je zadaná, už tři roky má přítele a věří, že jí vztah vydrží i nadále a missí nemoc ji nepotká. "Máme to mezi sebou vyřešené, přítel je největší podpora, kterou mám. Pokud to má někdo zvládnout, budeme to my dva," domnívá se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků